ZEKA UŞAK’TA TOPLANDI

HomeTürkiye Ekonomisi

ZEKA UŞAK’TA TOPLANDI

Manisa Valisi ve Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Deniz Başkanlığında yapılan toplantıya, Kütahya Valisi Dr. ğmer Toraman, Uşak Vali

KOSGEB 57 personel alımı için başvurular nasıl yapılır?
Genç patronlar desteklerde eşitlik istedi
Türkiye’de OSB’siz şehir kalmadı

Manisa Valisi ve Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Deniz Başkanlığında yapılan toplantıya, Kütahya Valisi Dr. ğmer Toraman, Uşak Valisi Funda Kocabıyık, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın ve ZEKA Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Toplantı öncesi ZEKA Dönem Başkanı Vali Ahmet Deniz, toplantıda görüşülecek gündem maddeleriyle ilgili katılımcılara bilgilendirme yaptı.

2019 yılının 5 inci Yönetim Kurulu Toplantısında; 2019 yılı ZEKA çalışma programı ve bütçe revizyonu, Zafer Havalimanının daha etkin kullanılması için neler yapılabileceği, mevcut projelerle ilgili gelişmeler ile yeni proje talepleri, 2018 yılında ilan edilen Çevre ve Enerji Altyapı Mali Destek Programı ile Gelişen KOBİ Mali Destek Programı İlerleme Raporları, bir önceki toplantı sonrası Ajans faaliyetleri ve 2019 yılı Nisan Ayı gelir-gider cetveli görüşüldü.

Toplantının ardından Uşak Belediyesi Atlı Spor Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Sosyal Tesislerini gezen Manisa Valisi Ahmet Deniz, Uşak Valisi Funda Kocabıyık, Kütahya Valisi Dr. ğmer Toraman, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın ve ZEKA Yönetim Kurulu Üyeleri merkezde yetiştirilen atları da izledi.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: