HomeTürkiye Ekonomisi

ZEKA 2019 yılının 5. Yönetim Kurulu Toplantısı Uşak’ta yapıldı.

Vali Funda Kocabıyık’ın ev sahipliğinde Uşak Belediyesi Atlı Rehabilitasyon Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya dönem başkanı Manisa Valisi Ahmet

Ford, Araba Kazalarını Meydana Gelmeden Tahmin Edebileceğini Söylüyor
Türkiye doğal gaz satışına başlıyor
17 Ağustos’un ekonomik faturası 200 milyar TL – Son Dakika Haberleri

Vali Funda Kocabıyık’ın ev sahipliğinde Uşak Belediyesi Atlı Rehabilitasyon Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya dönem başkanı Manisa Valisi Ahmet Deniz, Kütahya Valisi Dr. ğmer Toroman, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantı öncesi Uşak Belediyesi Atlı Rehabilitasyon Merkezi’ni gezen Vali Funda Kocabıyık, Manisa Valisi Ahmet Deniz, Kütahya Valisi Dr. ğmer Toroman ve ZEKA Yönetim Kurulu üyeleri tesis hakkında bilgi aldı.

Gezinin ardından toplantıyla ilgili açıklama yapan dönem başkanı ve Manisa Valisi Ahmet Deniz gündeme ilişkin bilgiler verdi.

İlk gündem maddesinde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının isteği üzerine “mesleki ve teknik eğitim” ile “yerleşme merkezlerinin kademelenmesi çalışması” konularının dahil edilerek 2019 Yılı Çalışma Programı ve Bütçesinin revize edilmesi hakkında değerlendirmelerde bulunan Dönem Başkanı ve Manisa Valisi Ahmet Deniz, “İkinci gündemimizde 9 Mayıs ve 22 Mayıs tarihlerinde ilgili paydaşlarla gerçekleştirilen Zafer Bölgesel Havalimanı’nın etkinliğinin artırılması toplantıları hakkında bilgi alacağız. Havalimanının daha etkin kullanılması için neler yapabiliriz görüşeceğiz. Diğer gündem […] adına yararlanıcılarımızdan gelen talepleri olumlu karşılıyor ve bu hususta her zaman yapıcı olmaya azami gayret gösteriyoruz” dedi.

2018 yılında ilan ettiğimiz Çevre ve Enerji Altyapı Mali Destek Programı ile Gelişen KOBİ Mali Destek Programı’nın ilerleme raporları hakkında değerlendirmelerde bulunacaklarını ifade eden Manisa Valisi Ahmet Deniz, son olarak iki Yönetim Kurulu toplantısı arasında ajans tarafından icra edilen önemli faaliyetler ile Nisan ayı gelir-gider cetvelini görüşerek ajansın mali durumumuzu değerlendireceklerini kaydetti.

Dönem Başkanı ve Manisa Valisi Ahmet Deniz’in konuşmasının ardından basına kapalı gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Toplantı sonunda yönetim kurulu üyeleri iftar yemeğinde Vali Funda Kocabıyık’ın misafiri oldular.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: