Yıldız Entegre, Mersin Valiliği Tarafından Verilen “Çevre ğdülü”nün Sahibi Oldu

HomeTürkiye Ekonomisi

Yıldız Entegre, Mersin Valiliği Tarafından Verilen “Çevre ğdülü”nün Sahibi Oldu

- Yıldız Entegre, çevreye yaptığı yatırımların meyvelerini almaya devam ediyor. 2019 yılında enerji verimliliğinde elde ettiği başarı nedeniyle Enerji

Türk futbolunun seçilmiş ilk kadın başkanı: Berna Gözbaşı
Anadolu’daki ilk’Facebook İstasyon’u, Denizli’de kurulacak
Çeki sorgula işi sağlama al

– Yıldız Entegre, çevreye yaptığı yatırımların meyvelerini almaya devam ediyor. 2019 yılında enerji verimliliğinde elde ettiği başarı nedeniyle Enerji Bakanlığı tarafından ödüllendirilen Yıldız Entegre, İstanbul Sanayi Odası tarafından verilen Büyük ğlçekli Şirketler Kategorisi’nde de Çevre ğdülü’nü almıştı. Yıldız Entegre’ye bir diğer ödül de Mersin Valiliği tarafından verildi.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” listesinde 3,4 milyar TL’yi aşan cirosuyla Türkiye’nin en büyük 45’inci sanayi şirketi ve orman ürünleri sektörünün lideri olan Yıldız Entegre, çevre ve verimliliğe yaptığı yatırımlarla da sektörüne öncülük etmeye devam ediyor.

Yıldız Entegre geçtiğimiz günlerde Mersin Valiliği, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi ve Mersin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Mersin Çevre ğdülleri” kapsamında Büyük ğlçekli İşletmeler Kategorisi’nde ikincilik ödülünün sahibi oldu.

Çevrenin ve doğal kaynakların korunmasına yönelik iyi uygulama örneklerinin yaygınlaşmasını sağlamak, başarılı uygulamaları ödüllendirerek iş dünyasına örnek oluşturmak ve teşvik etmek amacıyla düzenlenen “Mersin Çevre ğdülleri”, Sanayide Fark Yaratanlar, KOBİ ve Büyük ğlçekli İşletmeler olmak üzere üç ayrı kategoride düzenleniyor. ğdül kapsamında Yıldız Entegre Akdeniz Tesisi, Büyük ğlçekli İşletmeler kategorisinde ikincilik ödülünün sahibi oldu. ğdülü Akdeniz Tesisi Müdürü Fevzi Kıdak, […] yatırımların bu tür prestijli kurumlar tarafından ödüllendirilmesi bizi çok mutlu ediyor. Ağacın izinde yürümeye ve doğal kaynakları en verimli şekilde kullanmaya devam edeceğiz” dedi.

Yıldız Entegre, geçtiğimiz aylarda İstanbul Sanayi Odası tarafından verilen ‘’İSO 2018 Çevre ğdülleri” kapsamında “İSO Büyük ğlçekli İşletme Çevre Dostu Uygulama Projesi Jüri ğzel ğdülü’nün sahibi olmuştu. Akhisar tesislerinde hayata geçirdiği çevre dostu uygulamalar nedeniyle ödüle layık […]

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: