Yıldız Entegre, “Çevre ğdülü”nün sahibi oldu

HomeTürkiye Ekonomisi

Yıldız Entegre, “Çevre ğdülü”nün sahibi oldu

Yıldız Entegre, Mersin Valiliği, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi ve Mersin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tara

Girişimciler İçin Kredi Garanti Fonu Düzenlemesi
Gaziantep İTÜ mezunları derneği’nden GSO-MEM’e ziyaret
Ekonomi OSB’ler işsizliğe panzehir oldu Türkiye’deki organize sanayi bölgesi (OSB) sayısı 320’yi buldu. Son verilere göre yılın ilk yarısınd..

Yıldız Entegre, Mersin Valiliği, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi ve Mersin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Mersin Çevre ğdülleri” kapsamında Büyük ğlçekli İşletmeler Kategorisi’nde ikincilik ödülünün sahibi oldu.

Yıldız Entegre’den yapılan açıklamaya göre, İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” listesinde 3,4 milyar TL’yi aşan cirosuyla Türkiye’nin en büyük 45’inci sanayi şirketi ve orman ürünleri sektörünün lideri olan Yıldız Entegre, çevre ve verimliliğe yaptığı yatırımlarla da sektörüne öncülük etmeye devam ediyor.

Yıldız Entegre Mersin Valiliği, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi ve Mersin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Mersin Çevre ğdülleri” kapsamında Büyük ğlçekli İşletmeler Kategorisi’nde ikincilik ödülünün sahibi oldu.

Çevrenin ve doğal kaynakların korunmasına yönelik iyi uygulama örneklerinin yaygınlaşmasını sağlamak, başarılı uygulamaları ödüllendirerek iş dünyasına örnek oluşturmak ve teşvik etmek amacıyla düzenlenen “Mersin Çevre ğdülleri”, Sanayide Fark Yaratanlar, KOBİ ve Büyük ğlçekli İşletmeler olmak üzere üç ayrı kategoride düzenleniyor.

ğdül kapsamında Yıldız Entegre Akdeniz Tesisi, Büyük ğlçekli İşletmeler kategorisinde ikincilik ödülünün sahibi oldu. ğdülü Akdeniz Tesisi Müdürü Fevzi Kıdak, […]

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: