Yıldız Entegre, “Çevre ğdülü”nün sahibi oldu

HomeTürkiye Ekonomisi

Yıldız Entegre, “Çevre ğdülü”nün sahibi oldu

Yıldız Entegre'den yapılan açıklamaya göre, İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan "Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" listesinde 3,4 milyar

ABD ile 100 milyar dolarlık ticaret hedefleniyor
Halkbank Başvuruda Bulundum Halen Değerlendirmede
BMC rekor artışla devler listesinde

Yıldız Entegre’den yapılan açıklamaya göre, İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” listesinde 3,4 milyar TL’yi aşan cirosuyla Türkiye’nin en büyük 45’inci sanayi şirketi ve orman ürünleri sektörünün lideri olan Yıldız Entegre, çevre ve verimliliğe yaptığı yatırımlarla da sektörüne öncülük etmeye devam ediyor.

Yıldız Entegre Mersin Valiliği, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi ve Mersin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Mersin Çevre ğdülleri” kapsamında Büyük ğlçekli İşletmeler Kategorisi’nde ikincilik ödülünün sahibi oldu.

Çevrenin ve doğal kaynakların korunmasına yönelik iyi uygulama örneklerinin yaygınlaşmasını sağlamak, başarılı uygulamaları ödüllendirerek iş dünyasına örnek oluşturmak ve teşvik etmek amacıyla düzenlenen “Mersin Çevre ğdülleri”, Sanayide Fark Yaratanlar, KOBİ ve Büyük ğlçekli İşletmeler olmak üzere üç ayrı kategoride düzenleniyor.

ğdül kapsamında Yıldız Entegre Akdeniz Tesisi, Büyük ğlçekli İşletmeler kategorisinde ikincilik ödülünün sahibi oldu. ğdülü Akdeniz Tesisi Müdürü Fevzi Kıdak, […]

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: