SiberBulucu.Com

HomeTürkiye Ekonomisi

SiberBulucu.Com

[...] ile PayU’nun iyzico’yu satın alması ile ilgili tüm detayları konuştuk Dün Barbaros ğzbugutu ve Tahsin Isın tarafından kurulan iyzico ‘nun

100 bin KOBi’ye nefes kredisi
Erdoğan’dan zehir zemberek sözler: Alçaklar minareden müzik dinletiyor, CHP de zevk alıyor
Senaryolu korsanlık eğitimi T K N L J

[…] ile PayU’nun iyzico’yu satın alması ile ilgili tüm detayları konuştuk

Dün Barbaros ğzbugutu ve Tahsin Isın tarafından kurulan iyzico ‘nun 6 yıllık serüvenin ardından rakibi konumundaki PayU tarafından 165 milyon dolara satın alındığını sizlere aktarmıştık. Bugün ise PayU GPO (Global Payment Organization) CEO’su Mario Shiliashki ve iyzico kurucu ortaklarından Barbaros ğzbuğutu ile satın almanın detaylarını konuşmak için Webrazzi ofisinde buluştuk.

Mario […] yayında satın almanın tüm detayları ile birlikte şirketlerin gelecek planlarını da konuştuk. Barbaros ğzbuğutu’nun çok iyi bir ekip kurduğunu belirten Mario Shiliashki, iyzico’yu takımı için satın aldıklarını dile getirdi.

Türkiye’deki iş dünyasına inandıklarını ve büyük potansiyelin farkında olduklarını da aktaran Shiliashki, KOBİ â€˜ler Türk ekonomisinin kalbi olduğunu da sözlerine ekledi. İki şirketin birbirlerini tamamlayan bir yapıda olduğunu da belirten ğzbuğutu, bu durumun önemli bir güç oluşturacağını da paylaştı.

Hedeflerinin Türkiye’nin en büyük 5 finansal kuruluşu arasında yer almak olduğunu dile getiren ğzbuğutu, bu hedefi gerçekleştirmek için önemli bir adım attıklarını da sözlerine ekledi. PayU ile bir araya gelmelerinin en büyük nedeninin misyonlarının aynı olması […]

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: