Saklanmıştı! Duvarı kırıp çıkardılar sonra…

HomeTürkiye Ekonomisi

Saklanmıştı! Duvarı kırıp çıkardılar sonra…

[...] kapsamında iyzico’yu bünyemize kattık. iyzico kurucuları Barbaros ve Tahsin’le beraber tüm iyzico takımının PayU ekibimize katılmasından do

Son Dakika Esin Sayın Haberleri – Esin Sayın Son Dakika
Bu yılın İşâ€™te Seminer toplantılarının konusu “Çin’de Başarmak” oldu
Enerji verimliliği için KOBİ’lere destek

[…] kapsamında iyzico’yu bünyemize kattık.

iyzico kurucuları Barbaros ve Tahsin’le beraber tüm iyzico takımının PayU ekibimize katılmasından dolayı çok mutluyuz. Dünyanın bir numaralı fintek yatırımcısı olma yolunda, iyzico ekibiyle güçlerimizi birleştirmemiz bizim için çok büyük bir öneme sahip” dedi.

Kurucular görevlerine devam edecek

Satın almanın tamamlanması ile beraber kurucu ortaklar Barbaros ğzbuğutu ve Tahsin Isın şirket yönetimindeki görevlerine devam edecek, iyzico ekibi […] operasyonlarını da devralacak.

iyzico’nun kurucu ortağı ve CEO’su Barbaros ğzbuğutu ise konuyla ilgili şunları söyledi:

“Bugün, iyzico için yeni bir dönemin başlangıcı. 2013 yılında ortağım Tahsin’le iyzico’yu Türkiye’nin her yerindeki KOBİ’lerin online ödeme almasını mümkün kılmak hedefiyle kurduk. Bugün geriye dönüp baktığımda değişmeyen tek şey, hizmet verdiğimiz global markalardan Gaziantep’te evinde ürettiği el işi ürünleri yurtdışında satan bireysel iyzico kullanıcısına kadar […] hayal 150 kişilik bir ekibe, milyarlarca liralık işlem hacmine sahip, ülkemizin e-ihracat menzilini 1,5 katına çıkaran Türkiye’nin en başarılı teknoloji şirketlerinden birine dönüştü. iyzico olarak hedefimiz Türkiye’de ve bulunduğumuz bölgede finansal hizmetleri herkes için daha ulaşılabilir kılmak ve bu sayede Türkiye’nin en büyük 5 finans şirketi arasına girmek. PayU ile güçlerimizi birleştirerek bugün, bu yolda en önemli adımı atıyoruz.”

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: