Memur alımı başvuruları nasıl yapılır? 2019 İŞKUR kamu memur alımı iş ilanları haberimizde

HomeTürkiye Ekonomisi

Memur alımı başvuruları nasıl yapılır? 2019 İŞKUR kamu memur alımı iş ilanları haberimizde

Kamu memur alımları yüzleri güldürmeye devam ediyor. Vatandaşlar memur alımı iş ilanlarına yoğun ilgi gösteriyorlar. Birçok kurum İŞKUR üzerinden yeni

Salgının etkilediği üretime ve işsizliğe çare aranıyor
Halkbank Destek Kredisi Onaylandı Ama Çekemiyorum
ANKARA Bakan Varank Ekonomik konjonktür toparlanmaya başladı-1

Kamu memur alımları yüzleri güldürmeye devam ediyor. Vatandaşlar memur alımı iş ilanlarına yoğun ilgi gösteriyorlar. Birçok kurum İŞKUR üzerinden yeni ilanlarını yayınlıyor. Küçük ve Orta ğlçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından, taşra birimlerinde görevlendirilmek Üzere 57 KOBİ uzman yardımcısı alımı yapıyor. Adaylar başvurularını 29.05.2019 tarihinde saat 09:00’dan 13.06.2019 günü saat 17:00’ye kadar www.kosgeb.gov.tr internet adresinde yayınlanacak duyuruda belirtilen link üzerinden E-Devlet şifrelerini kullanarak elektronik ortamda yapabilecekler. Hakimler ve Savcılar Kurulu sözleşmeli büro personeli alacağını duyurdu.

MEMUR ALIM İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ
İŞKUR MEMUR ALIMI İŞ İLANLARI
SğZLEŞMELİ BÜRO PERSONELİ ALINACAK

Hakimler ve Savcılar Kurulu Genel Sekreterliği emrinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası kapsamında istihdam edilmek ve 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 […] alınarak yapılacak yarışma (uygulamalı ve sözlü) sınav sonucuna göre toplam 25 sözleşmeli büro personeli alımı yapılacaktır.

Adayların www.hsk.gov.tr internet adresinde yer alan “2019 yılı 4/B Sözleşmeli Büro Personeli Giriş Sınavı İş Talep Formu” temin edilerek ilgili tüm kısımları doldurmak suretiyle gerekli belgelerle birlikte aşağıda adresi belirtilen Hakimler ve Savcılar Kuruluna şahsen veya buraya gönderilmek üzere Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet […] şekilde doldurduktan sonra “tamam” ve “onayla” butonuna basarak başvurusunu tamamlayacaktır.

Adayın başvurusu tamamlandıktan sonra KPSS puanı ğSYM üzerinden sistem tarafından kontrol edilecektir. Bilgilerinde yanlışlık olan adayın başvurusu değerlendirmeye alınmayacaktır.
KOSGEB KOBİ UZMANI ALIMI YAPACAK
Küçük ve Orta ğlçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından, Taşra Birimlerinde Görevlendirilmek Üzere 57 KOBİ Uzman Yardımcısı Alınacaktır.

ğn başvuru nasıl yapılır?

Adaylar başvurularını 29.05.2019 tarihinde saat 09:00’dan 13.06.2019 günü saat 17:00’ye kadar www.kosgeb.gov.tr internet adresinde yayınlanacak duyuruda belirtilen link üzerinden E-Devlet şifrelerini kullanarak elektronik […]

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: