Lokomotif ğdülleri bugün sahiplerini buluyor

HomeTürkiye Ekonomisi

Lokomotif ğdülleri bugün sahiplerini buluyor

ADANA (GÜNEY HABER)- Ekonomi yayını Refleks Gazetesi’nin iş dünyasına yönelik 12 dalda verdiği Lokomotif ğdülleri bugün sahiplerini buluyor. İş düny

TSKB’nin aktif büyüklüğü yüzde 10 artışla 42 milyar liraya çıktı
64 yeni OSB için büyük adım
THY Alman KOBİ â€™lerinin önemli partneri

ADANA (GÜNEY HABER)- Ekonomi yayını Refleks Gazetesi’nin iş dünyasına yönelik 12 dalda verdiği Lokomotif ğdülleri bugün sahiplerini buluyor. İş dünyası, siyaset ve akademi çevrelerinin yoğun ilgi gösterdiği törenin bu yıl gerçekleştirilecek 7’ncisi Adana Hiltonsa’da saat 18.30’da keman dinletisiyle başlayacak.

Adana başta olmak üzere Mersin, Hatay, Osmaniye ve Kahramanmaraşâ€™ın oluşturduğu Doğu Akdeniz Bölgesi’nin ekonomi yayını Refleks Gazetesi’nin her yıl gerçekleştirdiği Lokomotif ğdül Töreni bugün saat 18.30’da Adana Hiltonsa’da gerçekleştirilecek.

Bu yıl ‘Yılın Markası’, ‘Yılın Girişimcisi’, ‘Yılın Meslek Kuruluşu’, ‘Yılın İş Kadını’, ‘Yılın İhracatçı Şirketi’, ‘Yılın Genç İş Adamı’, ‘Yılın İnovatif Şirketi’, ‘Yılın Profesyonel Yöneticisi’, ‘Yılın KOBİ’si’, ‘Yılın Sosyal Şirketi’, ‘Yılın İş Adamı’ ve ‘Yılın ğzel ğdülü’ olmak üzere 12 dalda verilecek ödüller için düzenlenecek törene ekonomi medyasından etkin isimler de katılacak. Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak, Sabah Gazetesi Ekonomi Müdürü Dr. Şeref Oğuz gibi isimlerin yer alacağı tören dünyanın birçok ülkesinde ödül alan Elif Eroğlu’nun ‘Keman Dinletisi’ ile başlayacak.

ğDÜLLER İNOVASYONA VE KATMA DEĞERE ğNEM VERENLERE GİDİYOR

Refleks Gazetesi İmtiyaz Sahibi Esra ğzden, 7 yıldır düzenledikleri bu etkinliğin bölge iş dünyasının motivasyonuna önemli katkı sağladığını söyledi. Bu yıl ödül alacak şirketlerin üretim içeriğine bakıldığında inovasyonun ve katma değerli üretimin öne çıktığını belirten ğzden, “ğdül törenindeki borkovizyonda kendi alanında çok başarılı olmuş şirketleri izleyeceğiz. Refleks okurları ve jürimizin belirlediği ödül sahiplerini şimdiden kutluyorum” dedi. Refleks Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mehmet Uluğtürkan da, Türkiye’nin ekonomisine hamle yaptıracak yeni bir merkeze ihtiyaç duyulduğunu, bu çerçevede en doğru adayın Doğu Akdeniz Bölgesi olduğunu söyledi.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: