KTÜ TTO’nun AHA! dedirten protokolü

HomeTürkiye Ekonomisi

KTÜ TTO’nun AHA! dedirten protokolü

Proje Pazarı çocuklarımızın, gençlerimizin “yüksek katma değerli”,” küresel ekonominin değer zincirine” (raflarına) katabileceğimiz ürün/ürünl

Altının ons fiyatı 6 yılın zirvesinde
Ticaret Bakanı Pekcan, ‘Kooperatifleşme Yolunda Kadın Zirvesi Çalıştayına katıldı
Başkan Erdoğan ‘sınıra kurulacak’demişti: Hisar-A için tarih belli oldu

Proje Pazarı çocuklarımızın, gençlerimizin “yüksek katma değerli”,” küresel ekonominin değer zincirine” (raflarına) katabileceğimiz ürün/ürünleri sergilemelerine fırsat yaratıyor.

Ancaak;

Eğitim, bilim ve sanat; hukuk, liyakat, rekabet ve özgür düşüncenin bir bütün olarak ekosistemi oluşturduğu unutulmamalıdır. Her biri diğerinden etkilendiği akılda […] satabileceğiz demektir.

Doğu Karadeniz İhracatçılar birliği (DKİB) de destekliyor

DKİB Başkanı A. Hamdi Gürdoğan da ihraç ürünlerimize “akıl katılmasına” dikkat çeken bir konuşma yaptı. İhracatta ortalama kg fiyatı 2017’de 1,42 dolar iken 2018’de 1,12 dolara geriledik dedi. İhraç ürünlerimize (hammaddeye) akıl katmanın önemli olduğunu bu nedenle proje pazarına desteklerini sürdürdükleri belirtti. Gürdoğan, ihraç ürünlerimizin küresel değer zincirinde (market raflarında) yüksek katma değerli ürünlerine dikkat çekti. O da yüksek katma değerli ürünler üretmeye

DKİB’in desteğini açıkladı.

AHA dedirten Protokol dedirten protokol

KTÜ TTO müdürü Doç. Dr. Oktay yıldız Trabzonspor (TS) ile imzaladıkları protolü duyurdu.

TTO’lar gibi, KOBİler ile Bilim İnsanları arasında bir ara yüz oluşturması “görev” olarak tanımlanır. KTÜ TTO ülkemizde bir ilk olarak tanımın dışına çıktı; Trabzonspor ile bir işbirliği protokolü imzaladı. Sürecin tanığıyım. Bu protokol ile TS’a bir FUTBOL ARGE Merkezinin kurulması hedefleniyor.

TS futbol ARGE Merkezi TS altyapısının ekosistemini kuracak. TS kurumsal bir […]

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: