KREDİ KARTIYLA HIZLI BAŞVURU TOTAL YAKITMATİK’TE

HomeTürkiye Ekonomisi

KREDİ KARTIYLA HIZLI BAŞVURU TOTAL YAKITMATİK’TE

Daha önce filoları ya da araçları için Yakıtmatik sahibi olmak isteyen işletmeler, çeşitli finansal teminat süreçleri aşarak başvurularını tamamlayabi

Av. Müge Bostancı ile “TİCARETİN HUKUKU” söyleşileri: Kusursuz sorumluluk hallerinden adam çalıştıranın sorumluluğu!
Bakan Varank tan deprem bölgesi için faizsiz kredi mşjdesi
Ankara Bakan Pekcan, e-ticaretle ilgili ETBİS ve Elektronik Ticaret Bilgi Platformu’nu oluşturduklarını açıkladı

Daha önce filoları ya da araçları için Yakıtmatik sahibi olmak isteyen işletmeler, çeşitli finansal teminat süreçleri aşarak başvurularını tamamlayabiliyorlardı. Total, işletmelerin üzerindeki bu finansal operasyon yükünü azaltmak ve daha fazla işletmenin Yakıtmatik olanağından faydalanmasını sağlamak amacı ile yepyeni bir finansal alt yapı geliştirdi.

Sektörde ilk olan bu uygulama ile birlikte işletmeler artık, banka teminatı göstermeksizin sadece kredi kartlarını online olarak sisteme tanımlayarak, şirket araçlarına akaryakıt almaya başlayabiliyorlar.
TEKNOLOJİK GELİŞMELER VE GÜÇLÜ ALT YAPI
2017 Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi başarı hikayeleri arasında da yer […] kredi kartıyla online başvuru yapabilmektedir. Müşterilerimiz, sisteme kaydettikleri kredi kartları üzerinden teminatlandırma yapabildikleri gibi istasyonlarımızdan yapılan akaryakıt alımları, iskontolu olarak kredi kartlarından anında tahsil edilebilmektedir. Bu çözümümüz ile birlikte özellikle KOBİ’lere, filolarının akaryakıt yönetimi konusunda büyük bir kolaylık sağladık. Kredi kartıyla Yakıtmatik sistemine dahil olan müşteriler, kendi portalları üzerinden filolarının yakıt alımlarını, limitlerini anlık takip edebilecek, portal üzerinden ihtiyaca yönelik gereken düzenlemeleri yapabilecekler. Bu sayede işletmeler, sunduğumuz avantajlı koşullar ile akaryakıt harcamalarını kontrol altına alıp tasarruf sağlayabilecekler. Yeniliklerin öncüsü Total ile Yakıtmatik’in Enerjisi Güzel.” dedi.

Total Oil Türkiye A.Ş Satış Direktörü Göker Gürkaya, “Total Yakıtmatik ile birlikte işletmelerin akaryakıt maliyetlerinde gözle görülür oranda tasarruf […] veren ve kazanmayı seven işletmeler için Total fark yaratmaya devam edecek. Kredi kartıyla online başvuru ile birlikte sektörde bir ilke imza attık. Biz sektörde olmayan bir çözüm sunuyoruz. Tek bir bankanın değil tüm bankaların kartları üzerinden teminat kabul eden bir yapıyı hayata geçirdik” dedi.
HIZLI HAREKET ETMEYİ SEVEN İŞLETMELER İÇİN
Sektöre önceden programlanmış taşıt tanıma ekipmanları ile yeni bir soluk getiren TOTAL Yakıtmatik, bu […]

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: