KOSGEB Personel Alım İlanı!

HomeTürkiye Ekonomisi

KOSGEB Personel Alım İlanı!

Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre; Küçük ve Orta ğlçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) bünyesinde görevlendirme

TOKİ konutları açık arttırmaya çıkartılıyor TOKİ İstanbul…
Eximbank’dan teknoloji odaklı faiz indirimi
Dikkat çeken detay: Dakikada 6 milyon TL kredi

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre; Küçük ve Orta ğlçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) bünyesinde görevlendirmek üzere 57 personel alımı yapılacağı açıklandı. Yayımlanan ilanda ise 57 KOBİ Uzman Yardımcısı alınacak denildi… İşte şartlar ve tüm detayları haberimizde siz okurlarımızla paylaşıyoruz.

Küçük ve Orta ğlçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından, Taşra Birimlerinde Görevlendirilmek Üzere 57 KOBİ Uzman Yardımcısı Alınacaktır.

Aranan Şartlar

1) T.C. Vatandaşı olmak, 2) Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 3) 18 yaşını bitirmiş ve Giriş sınavının yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibarıyla 35 yaşını […] davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup olmadığı kriterleri göz önüne alınarak değerlendirilecektir.

17) Sözlü sınava hak kazanan adaylar, sözlü sınav öncesi www.kosgeb.gov.tr internet adresinden temin edecekleri; a. KOBİ Uzman Yardımcılığı Bilgi ve Başvuru Formu’nu el yazısı ile okunaklı şekilde doldurup yanlarında bulunduracaktır.

b. Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu’nu, Nüfus Cüzdan bölümleri boş kalacak şekilde elektronik ortamda doldurup, […]

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: