KOBİ’lere yeni kredi paketi açıklandı

HomeTürkiye Ekonomisi

KOBİ’lere yeni kredi paketi açıklandı

KGF'den yapılan açıklamada, " Avrupa Yatırım Fonu 'nun (EIF) KGF’ye sağladığı hibe fon ile hayata geçirilen KOBİ 'lerin Rekabet Edebilirliği (COSME)

13 Şubat 2021 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi -13 Şubat 2021 Cumartesi Evde Bakım Aylığı Parası Yattı Mı?
Çiftçilerle bir araya geldiler
Halkbank Otomatik ğdeme Faiz Alımı!

KGF’den yapılan açıklamada, ” Avrupa Yatırım Fonu ‘nun (EIF) KGF’ye sağladığı hibe fon ile hayata geçirilen KOBİ ‘lerin Rekabet Edebilirliği (COSME) programına gösterilen yoğun ilgi ile kısa sürede önemli bir kredi hacmine ulaşıldı ve hem reel sektörden hem de Bankacılık sektöründen gelen projenin devamı talepleri doğrultusunda KGF Destek Kredisi projesi hazırlandı” denildi.

Açıklamaya göre KOBİ’ler, KGF Destek Kredisi projesi kapsamında azami 500 bin liralık krediyi yüzde 80 KGF kefaleti ile kullanabilecek.
12 AYA KADAR GERİ ğDEMESİZ
Portföy Garanti Sistemi ile kullandırılacak olan kredilerin vadesi de 12 aya kadar geri ödemesiz dönem ile birlikte asgari 36 ay, azami 60 aya kadar uzayabilecek.
14 BANKAYA BAŞVURULABİLECEK
Açıklamada, “KGF Destek Kredisi’nden yararlanmak için bugün itibariyle Akbank, Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası, Türk Ekonomi Bankası, Vakıf Katılım Bankası, Alternatif Bank, Halkbank, QNB Finansbank, VakıfBank, Denizbank, Şekerbank, Ziraat Bankası, Yapı ve Kredi Bankası ve Ziraat Katılım Bankası’na başvuruda bulunulabilecek” denildi.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: