Kobilere 12 Ay Geri ğdemesiz Kredi

HomeTürkiye Ekonomisi

Kobilere 12 Ay Geri ğdemesiz Kredi

12 Ay Geri ğdemesiz Kredi İmkanı! Kredi Garanti Fonu’nun öz kaynaklarından sağlanan yardımla ortaya konan ve KOBİ’lere 500.000 TL’ye kadar kredi

O banka duyurdu! ğdemeler 3 ay faizsiz ertelenecek!
Yücelik,‘Vizyon Türkiye’ye Konuk Oldu
‘Ekonomiye destek paketi ile firma ve gerçek kişilerin vadesi gelen borçlarını erteliyoruz’

12 Ay Geri ğdemesiz Kredi İmkanı!
Kredi Garanti Fonu’nun öz kaynaklarından sağlanan yardımla ortaya konan ve KOBİ’lere 500.000 TL’ye kadar kredi imkanı veren KGF Destek Kredisi Projesi bugünden itibaren uygulanmaya başlandı. Kredi Garanti Fonu’ndan alınan verilere göre KOBİ’ler KGF Destek Kredisi ile birlikte KGF Kefaleti ve uygun masraflarla krediye kullanabilecekler.

Kredi Garanti Fonu’nun öz kaynaklarından sağlamış olduğu yardımla ortaya konan ve bugünden itibaren kullanılabilen proje bünyesinde KOBİ’lere 500.000 TL’ye kadar kredi verilecek ve bu kredilerin geri ödemesi 12 ay sonra başlayacak!
Kredi İçin %80 Kredi Garanti Fonu Kefaleti Verilecek
Söz konusu destek kredi projesi ile birlikte KOBİ’ler en fazla 500.000 TL seviyesine kadar olan kredileri %80 KGF kefaleti ila alabilecekler. Kredilerin vadesi en düşük 36 ay, en fazla 60 aya kadar uzatılabilecek. Portföy Garanti Sistemi ile birlikte verilecek kredilerin vadeleri 12 ay süresine kadar geri ödemesiz olacak.

Kredi Garanti Fonu Destek Kredisi’nden faydalanmak isteyen KOBİ’ler bugünden itibaren Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıf Katılım Bankası, Ziraat Katılım Bankası, Vakıfbank, QNB Finansbank, Akbank, Garanti Bankası, TEB, Denizbank, Şekerbank, Yapı Kredi Bankası ve Türkiye İş Bankası üzerinden başvuruda bulunabileceklerdir. Ayrıca KGF Destek Kredisi Projesi, Avrupa Yatırım Fonu’nun Kredi Garanti Fonu’na sağladığı hibe fon ile ortaya konan KOBİ’lerin Rekabet Edebilirliği COSME Programı’nın devamı olarak nitelendirildi. COSME Programı’na büyük bir ilgi olması sonrasında kısa bir zaman içinde önemli bir fon elde edildi. Bankacılık sektörünün yanı sıra reel sektörden projenin devamı ile ilgili gelen birçok istek yüzünden Kredi Garanti Fonu Destek Projesi de ortaya kondu.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: