KOBİ’ler için Aruba Instant On ailesi tanıtıldı

HomeTürkiye Ekonomisi

KOBİ’ler için Aruba Instant On ailesi tanıtıldı

[...] bekleniyor... Aruba Instant On tanıtıldı Günümüzde bulut uygulamalarının ve mobil cihazların kullanımının artması, küçük işletmeler için de kesi

KOBİ’lere 500 bin liraya kadar’destek kredisi’ verilecek
Adliye çıkışında bıçaklı sopalı kavga: 10 yaralı, 14 gözaltı
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın:“TÜRKİYE’YE, DOĞRU YATIRIM YAPAN HERKES KAZANMIŞTIR”

[…] bekleniyor…
Aruba Instant On tanıtıldı
Günümüzde bulut uygulamalarının ve mobil cihazların kullanımının artması, küçük işletmeler için de kesintisiz bir kablosuz internet bağlantısı ihtiyacını ortaya çıkarıyor. IDC tarafından yapılan araştırmaya göre, KOBİ â€™lerin önemli bir kısmı dijital dönüşümü IT stratejilerinin ana odağı yapmış durumda.

Küçük işletmelere hitap eden yeni Aruba Instant On ailesi tanıtıldı. Ailedeki ürünler iç ve dış mekanda çalışabilen, yüksek hızda kablosuz bağlantı noktaları sunmasıyla öne çıkıyor. 802.11ac Wave 2 teknolojisi ne sahip Instant On portföyü, Aruba’nın iş dünyası için geliştirdiği çözümleri bir araya getiriyor.

Instant On ailesinde mobil aplikasyon veya bulut tabanlı web portalı üzerinden iki yönetim modu bulunuyor. Ayrıca, WPA2 / WPA3 gibi kimlik doğrulama protokolleri destekleniyor. Instant On ailesi aynı zamanda Smart Mesh teknolojisi ile kablosuz bağlantının zorlandığı noktalara genişleyebiliyor.

Aruba Instant On erişim noktaları, Temmuz ayının başında gönderime başlanıp, 119 dolarlık liste fiyatıyla satışa sunulacak.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: