ING Bank’tan gençlere yurtdışı fırsatı

HomeTürkiye Ekonomisi

ING Bank’tan gençlere yurtdışı fırsatı

AYŞEGÜL SAKARYA PEHLİVAN [email protected] Bankanın 2014 yılından bu yana 141 çalışanı kısa ve uzun dönem olmak üzere yurtdışında görevlendir

Bıçakla otomobil ve motosiklet gaspına indirimsiz 20 yıl hapis-ARŞİV
Bakan Varank: Sanayi üretimindeki pozitif trend daha güçlü bir şekilde devam ediyor
Kanada KOBİ’ler için en iyi ülke « İŞE YARAR HABERLER

AYŞEGÜL SAKARYA PEHLİVAN
[email protected]

Bankanın 2014 yılından bu yana 141 çalışanı kısa ve uzun dönem olmak üzere yurtdışında görevlendirildi. Halen yurtdışında ING Türkiye kaynaklı 27 çalışan var. Bu kapsamda, ING Bank’ta CFO görevini yürüten Alp Sivrioğlu ING Hollanda’da CFO olarak, KOBİ ve bireysel kredi tahsis genel müdür yardımcısı Murat Sarı ‘bireysel krediler global başkanı’ olarak, operasyon genel müdür yardımcısı Görkem Köseoğlu ‘yapay zeka ve Robot Teknolojileri Global Başkanı’ olarak çalışıyor.

Ayrıca bu yılın başında da bireysel bankacılık genel müdür yardımcısı olarak görev yapan Barbaros Uygun Avusturya CEO’su oldu. Bu stratejisini gençlere taşıyan şirketin önemli bir ayağını da gençlere yönelik bir program olan ING Practica Kampı oluşturuyor.

Dört […] Programı’na (ING International Talent Program – ITP) dahil olma ve genel müdürlükte çalışma fırsatı sunuluyor.

Bu yıl Practica’ya toplam 2 bin 718 başvuru geldi. Practica Kampı’na 101 aday katıldı. ING Bank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Bahar ğzen, ITP’ye dahil olanların dört yıllık program çerçevesinde her yıl yurtdışında 15 günlük eğitimlere katılmaya hak kazandığını söylüyor.

ITP, ING’nin global olarak yürüttüğü ve […]

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: