HomeDünya Ekonomisi

Facebook etkisiyle Bitcoin bu ay 10 bin doları görebilir

ABD'de iki haftada bir yayınlanan iş dergisi Forbes'un analistlerinden Naeem Aslam, sosyal medya şirketi Facebook´un kripto para biri

Bitcoin’de büyük patlama! Son 3 yılın zirvesi yaşandı
Fed Başkanı Powell yaptığı açıklamada yeni ekonomik sinyallere dikkat çekti
Yeni varyant kripto para borsasında yükselişe nedne oldu
ABD'de iki haftada bir yayınlanan iş dergisi Forbes'un analistlerinden Naeem Aslam, sosyal medya şirketi Facebook´un kripto para birimi GlobalCoin´in piyasaya sürülmesiyle Bitcoin´in Haziran ayında 10 bin dolara yükselebileceğini ileri sürdü. ABD basınına göre Facebook´un GlobalCoin isimli stablecoinini 18 Haziran´da piyasaya sürecek.
 
EN UFAK HATASI BÜYÜK ZARAR VERİR
 
Kripto para birimleri piyasalarında toplu satışların etkisiyle görülen düşüşe rağmen yatırımcıların bir süredir beklediği GlobalCoin´in piyasaya sürülmesiyle Bitcoin´de yeniden artış eğilimi görüleceğini söyleyen Aslam, şu değerlendirmeyi yaptı: "Bu ay boyunca Bitcoin fiyatı için beklentilerim olumlu ve Facebook etkinliğinin Bitcoin fiyatının yükselmesi için önemli bir etken olacağını düşünüyorum. Facebook, bütün açıkları kapattığından emin olmalı çünkü şirketin en ufak bir hatası bile kripto para ekosistemine büyük zararlar verebilir."

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: