En Uygun Kredi Veren Bankalar Hangileri? Kamu ve ğzel Bankaların Güncel Kredi Faiz Oranları ve En düşük Faiz Oranlı Bankalar

HomeTürkiye Ekonomisi

En Uygun Kredi Veren Bankalar Hangileri? Kamu ve ğzel Bankaların Güncel Kredi Faiz Oranları ve En düşük Faiz Oranlı Bankalar

En Uygun Kredi Veren Bankalar Son dönemlerde ülkemizde yaşanan ekonomik dalgalanma yüzünden pek çok vatandaşlımız maddi sıkıntılar yaşamaya başlamıştı

GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİNDE SANAL AKADEMİ DğNEMİ
“Genç İşsizlikle Mücadele Stratejileri Ve Yerel Yönetim Çalışmalarına Melikgazi Projesi AB De ğrnek Olacak”
VakıfBank Kredi Kartı Limiti

En Uygun Kredi Veren Bankalar
Son dönemlerde ülkemizde yaşanan ekonomik dalgalanma yüzünden pek çok vatandaşlımız maddi sıkıntılar yaşamaya başlamıştır. Bu sıkıntılara çözüm olarak ise bankalar tarafından verilen krediler kullanılmaktadır. Kredilerin geri ödemelerinde kullanılan faiz oranları bu ay itibari ile en düşük %1,90 seviyesine ulaşmıştır.

Seçimlerden evvel en düşük kredi faiz oranı %1,53 seviyesindeyken, şimdilerde bu kadar yüksek kullandırılması pek çok kişinin durumdan şikayetçi olmasına sebep oldu. Gelin bankaların sundukları kredi fırsatlarına ve faiz oranlarına detaylıca bakalım…
İki Bayram Arası Kampanyası
Akbank, İki Bayram Arasında ödeme olmaz sloganı ile hareket ederek, Ramazan Bayramı’nda çekilen kredilerin ödemelerini, Kurban Bayramı sonrasında başlatma teklifini sunuyor. Aynı zamanda müşteriler 60 aya kadar varan vade seçeneklerini değerlendirebiliyorlar. Başvuruda bulunabilmek için Akbank şubelerine gidebilir ya da cep telefonu ile iletişime geçebilirsiniz.
60 Aya Kadar Vade
Yapı Kredi bankası, ortaya koyduğu kampanya ile birlikte bayram zamanında verilen kredilerde 60 aya kadar uzatılabilen vade seçenekleri sunuyor. Uygun faiz oranları ile verilen kredi kampanyası 6 Haziran tarihinde sona erecek. Acele etmekte fayda var!

ING Bank, 3 ay erteleme fırsatı ile, 60 aya kadar uzatılabilen vade seçeneği kampanyasını bayram kredisi adı altında kullandırıyor. Kredi şartları 5.000 TL ile 100.000 TL arasındaki kullanımlarda geçerli oluyor. Bu imkanlarla kredi çekebilmek için belirlenen son tarih 30 Haziran 2019 olarak açıklandı.
3 Ay Erteleme
QNB Finansbank, bayram için özel bir kampanyaya imza atmış durumda. 3 ay ertelemeli olarak kullanılabilen ihtiyaç kredileri kapsamında vade sayısı 60 aya kadar çıkarılabiliyor. Bu kredi imkanından KOBİ ve esnaflar faydalanabiliyor. Banka müşterisi olanlara ekstra indirimler uygulanıyor.
Yüzde 1,99 Oranında Faiz
TEB, 3 ay ile 60 ay arasında değişiklik gösteren vade imkanları ile birlikte %1,99 seviyesinden başlaya faiz oranları çatısı altında kredi kullandırıyor. Vade oranları müşterilerin ihtiyaçlarına göre belirleniyor.
Esnek ğdeme İmkanı Vakıfbank tarafından sunulan kampanya ile birlikte, 60 aya kadar ulaşabilen vade seçenekleri altında %1,89 oranında faiz oranları sunulmakta. Ayrıca esnek ödeme seçenekleri ile dikkatleri üzerinde toplayan banka, emeklilere, memurlara ve özel sektör çalışanlarına farklı seçenekler veriyor. Kredilerin 50.000 TL seviyesine kadar çekilebiliyor.
Ziraat Bankası Bayram Kredisi
Ziraat Bankası bayram kredisi kapsamı altında %1,9 oranından başlayan ve 60 aya varan vade seçenekleri ile hizmet vermektedir. Bu kampanya ile 10.000 TL tutarındaki kredilerin geri ödemeleri 307 TL tutarında yapılmaktadır.
Halkbank Bayram Kredisi
Halkbank verdiği kredilerde 60 aya kadar ulaşan vade seçeneklerinin yanı sıra %2,15 ten başlayan faiz oranlarıyla hizmet vermektedir. Bu bağlamda Halkbank’ tan alınan 10.000 TL tutarındaki kredilerin 60 ay vade seçeneği ile geri ödemeleri 329 TL tutarında olmaktadır.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: