E-devlet üzerinden KOSGEB personel başvurusu nasıl yapılır?

HomeTürkiye Ekonomisi

E-devlet üzerinden KOSGEB personel başvurusu nasıl yapılır?

Küçük ve Orta ğlçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından, taşra birimlerinde görevlendirilmek Üzere 57 KOBİ u

Erdoğan’ın talimatıyla 1 yıl ödemesiz ve faizsiz 100 bin lira kredi verilecek
Halkbank Onaysız Otomatik ğdeme
Türkiye’den en fazla uçuşun yapıldığı ülke Almanya

Küçük ve Orta ğlçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından, taşra birimlerinde görevlendirilmek Üzere 57 KOBİ uzman yardımcısı alınacak. Son başvuru 13 Haziran… Başvuruların bitimine çok kısa bir süre kalırken adaylar “E-devlet üzerinden KOSGEB personel başvurusu nasıl yapılır?” sorusuna cevap arıyor.
KOSGEB PERSONEL ALIMI E-DEVLET BAŞVURU […] davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup olmadığı kriterleri göz önüne alınarak değerlendirilecektir.

17. Sözlü sınava hak kazanan adaylar, sözlü sınav öncesi www.kosgeb.gov.tr internet adresinden temin edecekleri; a) KOBİ Uzman Yardımcılığı Bilgi ve Başvuru Formu’nu el yazısı ile okunaklı şekilde doldurup yanlarında bulunduracaktır.

b) Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu’nu, Nüfus Cüzdan bölümleri boş kalacak şekilde elektronik ortamda doldurup, […]

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: