DTO’da “KOBİ’lere hibe” konuşuldu

HomeTürkiye Ekonomisi

DTO’da “KOBİ’lere hibe” konuşuldu

İMEAK Deniz Ticaret Odası ( DTO ) Kocaeli Şubesi’nin mayıs ayı olağan meclis toplantısı Meclis Başkanı Kürşat Bal Başkanlığında gerçekleştirildi. Me

Bu üç banka dakikada 6 milyon TL kredi verdi
Erdoğan’dan ‘Acil Destek’ Açıklaması – Malatya Haber
Koronavırýs boıynsha álemdegi ahýal: Ulybrıtanııada 10 myÅ„ adam qaıtys boldy

İMEAK Deniz Ticaret Odası ( DTO ) Kocaeli Şubesi’nin mayıs ayı olağan meclis toplantısı Meclis Başkanı Kürşat Bal Başkanlığında gerçekleştirildi. Meclis toplantısına, Liman Başkanı Murat Müftüoğlu, Evyapport Genel Müdürü Ali Keskin, Evyapport Destek Hizmetler Müdürü Sedat Topuz ve meclis üyeleri katılım sağladı. Adenyum Teknoloji İş Geliştirme Direktörü Serkan Seyhan, meclis toplantısında “ KOBİ â€™lerde Hibelere Erişim Stratejisi” konu başlıklı bir sunum gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen sunumda, girişimciliği geliştirme destek programları, iş geliştirme, ar-ge, gemi ve yat sektörüne yönelik tasarım destekleri detaylarıyla katılımcılara aktarıldı.
DENİZCİLİĞE KATKI Başkan Vedat Doğusel, açılış konuşmasında Koç Üniversitesi Denizcilik Forumu ile birlikte düzenlenen “Doğu Akdeniz’de Mavi Vatan ve Mavi Ekonomi” adlı panelin öneminden bahsederken, “Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin denizleşme potansiyelinden deniz ulaştırması ve limancılığına; gemi bakım ve onarımından deniz hukukuna, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti arasındaki ekonomik ilişkilerin derinleştirilmesinden proje finansmanına kadar her konunun masaya yatırıldığı bu panel, Türk denizciliği açısından büyük öneme sahip… Buradan çıkan sonucun hem Türk denizciliğine hem de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti denizciliğine büyük katkı sağlayacağına inanıyorum” dedi.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: