Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası bilgilendirme semineri

HomeTürkiye Ekonomisi

Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası bilgilendirme semineri

YOZGAT – Sorgun TSO’ da Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası hakkında bilgilendirme semineri yapıldı. Halk Bankası Halk Sigorta Genel Müdürlüğ

AliExpress Yaz Kampanyası ile 150’den fazla ülkeye e-ihracat yaptı!
Nur-Sultan qalasynda medıatorlar tegin oqytylady
Borsa İstanbul Genel Müdürü Değişti!

YOZGAT – Sorgun TSO’ da Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası hakkında bilgilendirme semineri yapıldı.

Halk Bankası Halk Sigorta Genel Müdürlüğü Uzmanı Fehmi Gökhan Gürsoy tarafından yapılan bilgilendirme de, KOBİ’lerin söz konusu sigorta düzenlenmesinden nasıl yararlanacağı detayları olarak anlatıldı.

Sorgun TSO Başkanı Üzeyir Arslan, seminerde yaptığı konuşmada, beş yıldızlı akredite oda olarak üyelerine yerinde, zamanında ve kaliteli hizmet sunabilmek adına bu tür çalışmaları sıklıkla yaptıklarını dile getirdi.

Yine yapılan girişimler neticesinde Halk Bankası Sigorta Genel Müdürlüğü ile yapılan görüşmeler sonrasında bu seminerin organize edildiğini ifade ederek “Siz değerli üyelerimizin finansmana erişimini kolaylaştırmak ve üreten bir Sorgun olmak adına bugün bu organizasyonu gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Programa katkılarından dolayı Halk Bankası yöneticilerine ve katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleşen seminere oda üyeleri, ilçede faaliyet gösteren STK başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. (MEHTAP DOĞAN)

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: