Bitcoin yılın en yüksek seviyesine ulaştı

HomeKripto Para

Bitcoin yılın en yüksek seviyesine ulaştı

En büyük kripto para olan Bitcoinyılın en yüksek seviyesine ulaştı ve Mart ayından bu yana iki kat yükselmesine neden olan kaza

ABD Yaptırımlarına Devam Ediyor!
Yeni konut satışları 9 ayın en düşük seviyesine geriledi
Petrol ABD-Çin gerginliği ile 59 doların altına indi
En büyük kripto para olan Bitcoinyılın en yüksek seviyesine ulaştı ve Mart ayından bu yana iki kat yükselmesine neden olan kazancını sürdürdü.
 
Cuma günü geç saatlerdeki seviyelerinden Pazartesi günü yüzde 10 kadar yükseldikten sonra Tokyo saatiyle 10:25’de 8,847 dolar seviyesinden işlem gördü.
 
Rakip kripto paralar da haftaya güçlü bir başlangıç gerçekleştirdi. Litecoin kazanımlarına yüzde 9 eklerken, en büyük ikinci dijital para olan Ethereum yüzde 6 arttı.
 
Kripto paralar, ana akım firmalarda ilginin arttığına ilişkin son dönemde gelen bir sizi haberden destek alıyor. Fidelity Investments kurumsal yatırımcıların dijital varlıkları alıp satabilmesi için planlarını son haline getirirken, E*Trade Financial Corp., kripto işlemlerine izin vermeye hazırlanıyor. AT&T Inc., müşterilerine online faturaları kapatmak için ödeme işlemcisi BitPay'i kullanma imkanı sağlayacak.
 
JPMorgan Chase&Co. stratejistlerinin fiyatların gerçek değerinin ötesine geçtiği görüşüne karşın Bitcoin Mayıs ayında yüzde 70 yükseliş gösterdi.
 
eToro Kıdemli Piyasa Analisti Mati Greenspan Cuma günü yazdığı notta, "Harcamasının daha kolay olması sahiplenmenin ve kullanmanın da daha kolay olduğu anlamına geliyor” diyerek, taşma noktasının muhtemelen ‘çok yakın’ olduğunu belirtti.
 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: