Bafra’nın Üretenleri Şekerbank’ın İftarında Buluştu

HomeTürkiye Ekonomisi

Bafra’nın Üretenleri Şekerbank’ın İftarında Buluştu

Şekerbank, Bafra’da düzenlediği iftar davetinde çiftçiler ile bir araya geldi. 38 yıldır Bafra’da esnaf, çiftçi, işletme ve KOBİ’lere hizmet ver

İkinci el otomobil alacaklar dikkat Bu oyuna düşmeyin
Vodafone’dan işletmelere dijital destek
Bakan Pekcan duyurdu: O banka da faizleri düşürdü | Finans

Şekerbank, Bafra’da düzenlediği iftar davetinde çiftçiler ile bir araya geldi. 38 yıldır Bafra’da esnaf, çiftçi, işletme ve KOBİ’lere hizmet verdiklerini belirten Şekerbank Bafra Şube Müdürü Gül Coştum, Bafralı müşterilerine işlerinin büyümesi ve daha çok üretmeleri için destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

Kuruluşuna dayanan üretimi destekleme misyonu doğrultusunda her zaman esnaf, çiftçi, işletme ve KOBİ’lerin yanında yer alan Şekerbank, 38 yıldır hizmet verdiği Bafra’da düzenlediği iftar davetinde bölgenin çiftçi ve yerel yöneticileri ile bir araya geldi.

Şekerbank Bafra Şube Müdürü Gül Coştum ve şube çalışanlarının ev sahipliğinde gerçekleşen iftar davetine Bafra Ziraat Odası Yönetimi, Birlik Başkanları ve Bafralı çiftçiler katıldı.

Gül Coştum : “KOBİ, esnaf ve tarım bankacılığında köklü uzmanlığımız bulunuyor”

Şekerbank Bafra Şube Müdürü Gül Coştum iftarda yaptığı konuşmada, Şekerbank’ın yüzde 70’i Anadolu’da bulunan, 71 il ile 100’e yakın merkez dışı ilçeye yayılmış köklü şube ağı ile üretenleri desteklediklerini ifade ederek, “KOBİ, esnaf ve tarım bankacılığında, birkaç nesildir hizmet verdiğimiz yaygın bir müşteri tabanımız ve köklü uzmanlığımız bulunuyor. Kuruluşumuzdan bugüne, tam 65 yıldır olduğu gibi bundan sonra da iyi ve kötü günde müşterilerimizin yanında yer alıp, […]

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: