Aruba ‘dan, KOBİ’lere özel basit ve güvenli kablosuz internet

HomeTürkiye Ekonomisi

Aruba ‘dan, KOBİ’lere özel basit ve güvenli kablosuz internet

Instant On ailesi, kalite, performans ve müşterilerinin Aruba’dan bekleyeceği şekilde olağanüstü desteğini sunacak; hem iç hem de dış mekanda çalışa

Burger King tarafından yapılan Dogecoin hamlesi piyasayı nasıl etkileyecek?
RğPORTAJ ‘Hedefim bayrağımızı daha fazla ülkelerde dalgalandırmak’ ‘Hedefim bayrağımızı daha fazla ülkelerde dalgalandırmak’
Çinli şirketlere koronavirüs darbesi!

Instant On ailesi, kalite, performans ve müşterilerinin Aruba’dan bekleyeceği şekilde olağanüstü desteğini sunacak; hem iç hem de dış mekanda çalışacak güvenli, kurulumu ve yönetimi sorunsuz işleyen yüksek hızlı kablosuz bağlantı erişim noktalarını (AP’ler) sunuyor.

Mobil cihazların ve bulut tabanlı uygulamaların artan kullanımı ve tıpkı büyük kurumlar gibi kesintisiz […] yeniden düşünmeye mecbur bıraktı. Küçük işletmeler kısıtlı IT kaynaklarıyla, büyük teknolojik dönüşüm ve trendleri yakalama arzusuyla birlikte kullanıcıların, güvenlik ve sürekli internete bağlı kalmaya dair artan beklentileriyle boğuşuyor. IDC’ye göre, “KOBİ’lerin üçte ikisi için dijital dönüşüm, 2023 sonuna dek IT stratejilerinin ana odak noktası haline geldi” ve “dijital dönüşüme artan ilgi, kablosuz yerel networklerin (LAN) dahil olduğu iletişim altyapıları için KOBİ’lere yeni ihtiyaçlar doğurdu.” Böylece, kesintisiz ve yönetimi kolay, işletmelerin ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilen kablosuz deneyim ortaya çıktı.

Aruba’nın sektör öncüsü 802.11ac Wave 2 teknolojisine sahip Instant On portföyü, iş gereksinimlerine göre ölçeklendirme esnekliği sunan Aruba’nın iş dünyası için geliştirdiği basit, kurulumu kolay kablosuz internet teknoloji çözümüyle birleştiriyor.

Instant On ailesi kablosuz internet özellikleri:

Kolay yönetim ve kurulum için anlaşılması basit mobil aplikasyon

Instant On mobil aplikasyon […] kolayca genişleyen Smart Mesh teknolojisi

Çeşitli küçük işletme ortamlarına uygun tavan, duvar montajı ve masaüstü seçenekleri

Fiyat ve Uygunluk

Aruba Instant On erişim noktaları, Temmuz ayının başında gönderime başlanıp, 119 dolarlık liste fiyatıyla satışa sunulacak.

Tech Data Türkiye’nin yeni Genel Müdürü Behçet YUMRUKÇALLI oldu

Bunu paylaş:

Twitter üzerinde paylaşmak için tıklayın (Yeni pencerede açılır)Facebook’ta paylaşmak için tıklayın (Yeni pencerede açılır)Daha fazla […] paylaşmak için tıklayın (Yeni pencerede açılır) Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (Yeni pencerede açılır)

Bunu beğen:

Beğen Yükleniyor…

İlgili

Akıllı Evler İçin Yüksek Hızlı Yönlendiriciler 12 Ağustos 2014 “Genel” içinde

TP-LINK’ten Altın Kaplamalı USB Adaptör 27 Nisan 2015 “Genel” içinde

Yeni Nesil Yüksek Hız: TP-LINK Archer D5 4 Ağustos 2014 “Genel” içinde

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: