Amazon’dan KOBİ’leri sevindirecek uygulama

HomeTürkiye Ekonomisi

Amazon’dan KOBİ’leri sevindirecek uygulama

Son Güncelleme Tarihi KOBİ’ler modadan ev eşyasına, elektronikten kişisel bakıma kadar onlarca kategoride ürünlerini amazon.com.tr aracılığıyla Avr

TKYB’den kayıtlı istihdam için 316 milyon euro destek
İlk Yerli Ve Milli Mr Cihazını Yerinde İncelendi
Halkbank’tan salgında 59 milyar lira dev katkı

Son Güncelleme Tarihi

KOBİ’ler modadan ev eşyasına, elektronikten kişisel bakıma kadar onlarca kategoride ürünlerini amazon.com.tr aracılığıyla Avrupa’da satışa sunabilecek. Bunun için amazon.com.tr’ye girip bir satıcı hesabı açmanız yeterli.

Amazon Türkiye, e-ticaret sitesi amazon.com.tr üzerinden Avrupa’ya satışa başladığını duyurdu.

Perakende sektörünün bilinen isimlerinin yanı sıra Türkiye ekonomisinin bel kemiği yerel işletmelerin ürünleri İngiltere ve Almanya’nın da dahil olduğu 28 Avrupa ülkesi üzerinden milyonlarca aktif müşteriye “amazon.com.tr” aracılığıyla ulaşacak.
KOBİ’LER İÇİN GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ
e-ihracat programının hayata geçmesi ile beraber, KOBİ â€™ler sadece “amazon.com.tr’de” yer alan kategorilerde değil, Amazon’un Avrupa’da faaliyet gösterdiği ülkelerde yer alan güzellik, el yapımı ürünler ya da araba aksesuarları gibi farklı kategoride birçok ürün satma imkanı bulacak. amazon.com.tr Ülke Müdürü Richard Marriott yapılan duyuruda, Avrupa’ya e-ihracatın Türk KOBİ’leri için önemli bir dönüm noktası olduğunu belirtti.

Marriott, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Girişimci ruhuyla tanınan Türk KOBİ’lerini milyonlarca potansiyel aktif müşteriyle buluşturmaktan büyük heyecan duyuyoruz. 2000 yılında satıcıları da bünyesine dahil ettiği günden bu yana Amazon dünyanın her yerindeki girişimcinin büyümesindeki en büyük destekçilerden biri oldu.
SATICILARIN BAŞARILI OLMASI İÇİN YATIRIMLARIMIZ SÜRECEK
amazon.com.tr olarak bugün KOBİ’lerin büyüyerek gelişmeleri ve güçlenmeleri için yaptığımız çalışmalarla Türkiye’den Avrupa’ya ihracatı başlatıyoruz. Satıcıların başarılı olması için çeşitli yatırımlar yapmaya devam ediyoruz, yüklerini azaltacak araçlar sunuyor ve satışlarını artırmalarına destek oluyoruz.”

Uygulamadan […] bir satıcı hesabı açtırmanız gerekiyor. e-ihracat programı aracılığıyla hem Türkiye’de hem Avrupa’da satış yapmak mümkün olabilecek.
LOJİSTİK HİZMETİ VE RAPORLARDAN YARARLANILABİLECEK
Amazon Lojistik Hizmetleri’nden de yararlanma fırsatı bulacak olan Türk KOBİ’leri e-ihracat programıyla kolay listeleme araçlarından ödeme işlemlerine, kredi kartı sahtekârlık koruma sistemlerinden potansiyel müşteriler tarafından keşfedilmelerine yardımcı olacak tanıtım özellikleri ve Avrupa genelinde satışları artırmak için çeşitli rapor ve analizlere […]

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: