AELF ($ELF) Blockchain (Ana Konu) 8 – 8

HomeTürkiye Ekonomisi

AELF ($ELF) Blockchain (Ana Konu) 8 – 8

[...] entegrasyon testi, kodların incelenmesi - [Devam eden] Çoklu düğüm (10+) durumunda çapraz zincir stabilite probleminin düzeltilmesi - [Devam ede

Torba Yasa 2020 | Yeni torba yasasında neler var? Torba yasa ne zaman çıkacak?
KOBİ lere 12 ay geri ödemesiz 500 bin TL kredi verilecek
Tel Abyad’ta Terör ğrgütü PKK/YPG’ye Ait Tünel Tespit Edildi

[…] entegrasyon testi, kodların incelenmesi
– [Devam eden] Çoklu düğüm (10+) durumunda çapraz zincir stabilite probleminin düzeltilmesi
– [Devam eden] Yürütme modülünde yerel paralel yürütme, kod Tamamlanan, test
– [Devam eden] Ekonomik Sistem temettüleri/maliyet optimizasyonu
– [Tamamlanan] Ağ maksimum link sınırlaması miktarı ve beyaz liste (whitelist) mekanizması
– [Tamamlanan] TODO: uygulama ayarları yapılandırma optimizasyonu/Blockextra emir optimizasyonu vs.
Test:
– [Tamamlanan] Oylama birim […] miktarda işlem için stabilite testi
– [Devam eden] Paralel yürütme testi
– [Devam eden] Depolama Değerlendirmesi:
· [Tamamlanan] Çok sayıda işlem için ÇokluToken (MultiToken) sözleşme durum büyüme analizi
· [Başlanmayan] Ekonomik Sistemdeki diğer sözleşme büyümelerinin analizi
– [Devam eden] Ağ bölme değerlendirmesi (blok sorunu giderilecek ve gelecek hafta yeniden değerlendirilecek)
– [Devam eden] Düğüm dışı değerlendirmesi (blok sorunu giderilecek ve gelecek hafta yeniden değerlendirilecek)
Bu Hafta için Plan:
– Çoklu düğüm (10+) çapraz zincir stabilite probleminin düzeltilmesi
– Yürütme modülü probleminde yerel paralel yürütmenin test […] parça, Buda tarafından yazılmış tüm kitapları almak için Hindistan’a seyahat eden birkaç keşişle yolculuk etti.
Daha batıda olan Orta Doğu, eski zamanlardan beri ipek yolunda her zaman çok aktif bir iş merkezi olmuştur. Kaç tüccarın ticaret yapmak için binlerce km yol aldığına hala şaşırıyorum ve bu muhtemelen tarihteki ilk büyük ölçekli serbest ticaret ortamıdır. Bundan yüzlerce yıl sonra Dubai’ye ya da İpek Yolu’na ilk ziyaretimde orada Blockchain’in nasıl geliştiğine dair gördüklerimi paylaşmak istiyorum.
Bir Ekonomi Değişimi
Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca Orta Doğu, ezici ekonomisi için aktif olarak yeni teknolojiler aramaktadır. Mevcut petrol bazlı ekonomiden çeşitlenme için güçlü bir baskı vardır. Şeyh Maktoun bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum, BAE Blockchain Stratejisi 2021’in lansmanı sırasında Blockchain teknolojisine desteğini açıkça gösterdi. Şeyh Mohammed, “Bu teknolojinin benimsenmesi […] olarak Dubai’yi tüm şehirde nüfuz eden zengin kültürü deneyimlememi sağlayan Ramazan ayında ziyaret ettim. İftarı arkadaşlarımla kutlayabildim, bu kültürün dostluk ve aileye verdiği güçlü değeri daha da güçlendirdim. Yoğun bir iş merkezli dünyada heyecanlandırıcı bir deneyimiydi.
Ortak şirketimiz CGS’den ve Enterprise Singapore’dan Jason’ın yardımıyla, Abu Dhabi Akıllı Çözümler Kurumu ve Dubai Kobi de dahil olmak üzere birçok devlet kurumunu ziyaret ettik. Kripto para birimlerinin uygulanmasının ötesinde Blockchain teknolojisinin güçlü bir anlayışına sahip oldukları çok hızlı bir şekilde anlaşıldı. Bu, halklarını değiştirecek bir çözüm için vizyonlarını tartıştıklarında ortaya çıktı. Ek olarak, Roland Berger’deki eski meslektaşlarım da büyük şirketlere Blockchain ile ilgili konularda tavsiyelerde bulunuyor. Onlarla konuştuktan sonra, deneyimlerinin Blockchain’in benimsenmesi için […] bir talebe işaret ettiği çok açıktı ve ben Aelf’in izleyebileceği yeni ve heyecan verici fırsatlara kapı açabildim.
Aelf Blockchain’in işletmeler ve Blockchain benimsenmesi üzerinde büyük bir etkisi olacağına fazlasıyla inanıyoruz. Bizim yardımımızla bir işletme; kolay, modüler özelleştirme ile 5 dakikada kendi Aelf Blockchainler’ini başlatabilir. Ekosistemimiz, benzersiz paralel işleme yeteneğiyle yüksek verimlilikte çalışacaktır. “Tek çekirdekli CPU” Blockchain’i, “çok çekirdekli CPU” çoklu zincir sistemine dönüştürüyoruz. Bunu destekleyici araçlarıyla birleştirin, Aelf’de bir Dapp oluşturmak daha kolay olamazdı!
Mevcut zihniyet ve altyapı ile BAE’nin Blockchain benimsenmesini geliştirmek için harika bir bölge olduğuna inanıyoruz. İş gelişimimizi burada yürütmeye devam edeceğiz ve Jason King’i Aelf için Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) Direktörü olarak atamaktan mutluluk duyuyoruz. Bu bölgedeki Aelf ekibinin tam desteğiyle hükümetlerle ve işletmelerle kapıları açmamızda bize yardımcı olacaktır. Ek olarak, müşterilerimizin uygulamalarını Aelf Blockchain’de Dapp’lerini uygulamalarına yardımcı olmak için bazı teknik çözüm sağlayıcılarını da güvence altına aldık.
Her harika yolculuk, küçük ama anıtsal bir adımla başlar. Aelf için bu adımı attık ve şimdi BAE’ye Blockchain’i getiren heyecan verici bir yolculuktayız. Tekerlekleri harekete geçirdik ve başarı potansiyelimizi […]

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: