50-70-75 KPSS İle Hangi Kurumlara Memur Alınacak?

HomeTürkiye Ekonomisi

50-70-75 KPSS İle Hangi Kurumlara Memur Alınacak?

[...] yapılan kamu personeli alımında ilan detayları haberimizde. 2019 Haziran ayı ilanlarına başvuru yapmak isteyen adaylar öncelikle genel olarak be

Yeni torba yasa teklifinde son dakika açıklaması! 2020 maddeleri neler?
E-ticarette süpermarket alışverişi 3 yılda 7,5 kat büyüdü
KOBİ vasfı kaybedilse de destekten yararlanılacak – İŞE YARAR HABERLER

[…] yapılan kamu personeli alımında ilan detayları haberimizde. 2019 Haziran ayı ilanlarına başvuru yapmak isteyen adaylar öncelikle genel olarak belirtilen 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikleri taşımaları gereklidir. Bunun dışında özel olarak ise, Eğer aranıyorsa KPSS, YDS, Eğitim, yaş, Askerlik gibi özel niteliklerde aranıyor. Hakimler ve Savcılar Kurulu tarafından yayımlanan ilanda, en az lise mezunu adaylar arasından büro memuru alımı […] karşılanmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere yapılan personel alımına başvurular şahsen yapılmaktadır.
KOSGEB KAMU PERSONELİ ALIMI
KOSGEB, KOBİ Uzman Yardımcısı kadrosunda istihdam etmek üzere 57 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. 70 KPSS puanı ile alınan başvurularda adaylarda aranan başvuru şartları nedir?
SGK DENETMEN YARDIMCISI ALIMI
Sosyal Güvenlik Kurumu, […] lisans mezunu olmaları gereklidir.
KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?
2019 Haziran ayı ilanlarına başvuru yapmak isteyen adaylar öncelikle genel olarak belirtilen 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikleri taşımaları gereklidir. Bunun dışında özel olarak ise, Eğer aranıyorsa KPSS, YDS, Eğitim, yaş, Askerlik gibi özel niteliklerde aranıyor.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: