Total Yakıtmatik’i kartla hızlandırdı

HomeTürkiye Ekonomisi

Total Yakıtmatik’i kartla hızlandırdı

[...] bir ilk olan Total Yakıtmatik uygulaması, maliyet kontrolü, raporlama ve araç takip konularında işletmelerin operasyonel süreçlerini kolaylaştır

Enerjide ithalat bağımlılığına son: Yılda 9,3 milyar dolar nasıl tasarruf edilir?
Turkcell Türkiye’nin en büyük veri merkezini açtı – Ankara Haberleri
KOBİ’lere devlet teşvikleri anlatıldı

[…] bir ilk olan Total Yakıtmatik uygulaması, maliyet kontrolü, raporlama ve araç takip konularında işletmelerin operasyonel süreçlerini kolaylaştıracak.

Daha önce filoları ya da araçları için Yakıtmatik sahibi olmak isteyen işletmeler, çeşitli finansal teminat süreçleri aşarak başvurularını tamamlayabiliyorlardı. Total Oil Türkiye, işletmelerin üzerindeki bu finansal operasyon yükünü azaltmak ve daha fazla işletmenin Yakıtmatik olanağından faydalanmasını sağlamak amacı ile yepyeni bir teknolojik finansal alt yapı geliştirdi. Böylelikle işletmelerin artık araçlarına, çok daha rahat bir şekilde yakıt alımı yapabilmesini sağladı.

Büyük küçük tüm işletmelerin hayatını kolaylaştıracak bu uygulama ile şirketler artık banka teminatı göstermek zorunda kalmadan, sadece kredi kartlarını online olarak sisteme tanımlayarak, araçlarına akaryakıt almaya başlayabiliyor.

Güçlü altyapı

2017 Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi başarı hikayeleri arasında da yer alan Total Yakıtmatik, […] uygulamayla müşterilerimiz, birden fazla kredi kartıyla online başvuru yapabilmektedir. Müşterilerimiz, sisteme kaydettikleri kredi kartları üzerinden teminatlandırma yapabildikleri gibi istasyonlarımızdan yapılan akaryakıt alımları, iskontolu olarak kredi kartlarından anında tahsil edilebilmektedir. ğzellikle KOBİ’lere, filolarının akaryakıt yönetimi konusunda büyük bir kolaylık sağladık. Kredi kartıyla Yakıtmatik sistemine dahil olan müşteriler, kendi portalları üzerinden filolarının yakıt alımlarını, limitlerini anlık takip edebilecek, portal üzerinden ihtiyaca yönelik gereken düzenlemeleri yapabilecekler. Bu sayede işletmeler, sunduğumuz avantajlı koşullar ile akaryakıt harcamalarını kontrol altına alıp tasarruf sağlayabilecekler.”

Hızlı hareket etmeyi seven işletmeler için

Sektöre önceden programlanmış taşıt tanıma ekipmanları ile yeni bir soluk getiren Total Yakıtmatik, bu sayede kurulum ve montaj sürelerinde yaşanan zaman […] veren ve kazanmayı seven işletmeler için Total fark yaratmaya devam edecek. Kredi kartıyla online başvuru ile birlikte sektörde bir ilke imza attık. Biz sektörde olmayan bir çözüm sunuyoruz. Tek bir bankanın değil tüm bankaların kartları üzerinden teminat kabul eden bir yapıyı hayata geçirdik.”

Kaynak:http://www.milliyet.com.tr/total-yakitmatik-i-kartla-ekonomi-2882683/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: