Polis binadan atlamak isteyen genç kızı böyle kurtardı

HomeTürkiye Ekonomisi

Polis binadan atlamak isteyen genç kızı böyle kurtardı

Denizli’nin Çivril ilçesinde erkek arkadaşı ile problemleri olduğu öne sürülen 18 yaşındaki genç kız, jiletle bileklerini kestikten sonra çıktığı bi

KOBİ alacaklarına devlet güvencesi getirildi
TÜBİTAK, şirketleri Türkiye için iş birliği yapmaya çağırıyor
“Ya durmak ya da üretmek, tüm sorun bu…”

Denizli’nin Çivril ilçesinde erkek arkadaşı ile problemleri olduğu öne sürülen 18 yaşındaki genç kız, jiletle bileklerini kestikten sonra çıktığı binanın ikinci katının terasından intihar girişiminde bulundu. Genç kızı uzun uğraşlar sonucu […] Olay sonrası sinir krizi geçiren Fatma G.’nin “beni mahvettiniz ” diye bağırması dikkatlerden kaçmadı. Genç kız olay yerinde hazır bekletilen ambulansta yapılan ilk müdahalesinin ardından Çivril Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Olayla ilgili polis tarafından soruşturma başlatıldığı bildirildi.

YORUM EKLE

Adınız Soyadınız

Yorum

Araştırmalara göre şirketlerin saha ekipleri haftada yaklaşık 30 saati satış dışı faaliyetler için harcıyor. Bu kayıpta en büyük gerekçe dağınık iletişim süreçleri olurken, saha ekiplerinin dijitalleşmesiyle verimlilikte yüzde 40’a…

Araştırmalara göre şirketlerin saha ekipleri haftada yaklaşık 30 saati satış dışı faaliyetler için harcıyor. Bu kayıpta en büyük gerekçe dağınık iletişim süreçleri olurken, saha ekiplerinin dijitalleşmesiyle verimlilikte yüzde 40’a varan artış sağlamak mümkün.

Şirketlerin satış hedeflerine ulaşmasında büyük paya sahip olan […] sağlayan şirketlerin yeni müşteri kazanım oranı ortalama yüzde 20 artıyor. Aynı zamanda saha ekiplerinin performansında yüzde 22, yapılan ziyaretlerdeki verimlilikte ise yüzde 30 artış görülüyor.

Saha çalışanlarına yönelik geliştirdikleri yazılımlarla iş süreçlerini daha verimli hala getirdiklerini belirten Şener, “Geliştirdiğimiz yazılım ekiplerin ziyaret kalitesini ve verimliliğini ölçerken, müşteri kazanım oranını ve sadakatini artırıyor. 10 kişilik bir saha ekibinin verimliliğinin yüzde 30 artması, ekip maliyetinde yıllık 270 bin lirayı aşkın tasarruf sağlıyor” dedi.

Perakendeden bankacılığa, sağlıktan enerjiye kadar birçok farklı sektörden şirketlere hizmet sunan Ekmob’un, her gün Türkiye’nin dört bir yanındaki binlerce saha çalışanı tarafından kullanıldığını belirten Şener, “Şirketlerin en büyük sorunlarından olan saha ekiplerinin […] şirketler için uçtan uca çözüm sunduklarını belirten Sunay Şener, “Bulut tabanlı ve SaaS modeliyle sunulan Ekmob, saha operasyonu olan şirket yöneticilerine, ekiplerini etkin yönetim ve izleme olanağı sağlarken, çalışanların da iş planlarını çok daha verimli gerçekleştirmelerine olanak tanıyor. ING Bank, BAT, TEMSA, LG, Fıratpen, Pirelli ve Zingat.com gibi büyük markaların saha operasyonlarının yanı sıra binlerce KOBİ’ye de destek veriyoruz” dedi.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: