Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL Teknik Özellikleri Sızdırıldı

HomeDünya Ekonomisi

Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Google Pixel 4 ve 4 XL özellikleri sızdırıldı! Google’ın önümüzdeki aylarda düzenleyeceği bir lansman ile yeni P

Altın bugün ne kadar? (27 Kasım 2019 altın fiyatları)
Evde Bakım Maaşı Yatan Son İller! Yeni İller Eklendi mi? 22 Temmuz Evde Bakım Parası Yatan İller Hangileri
Mustafa Varank: ‘Faizler, enflasyon düştü, kurda istikrar yakalandı’
Google Pixel 4 ve 4 XL özellikleri sızdırıldı!
Google’ın önümüzdeki aylarda düzenleyeceği bir lansman ile yeni Pixel ailesini tanıtması bekleniyor. Lansman tarihi yaklaştıkça da cihazın hem tasarım hem de donanım özellikleri netleşiyor. Bugün de BGR raporuyla Pixel 4 ve Pixel 4 XL özellikleri belli oldu.
 
Pixel 4’ün 18: 9 en boy oranı ile Full HD Plus çözünürlüğünde bir ekrana sahip olması beklenirken, Pixel 4 XL’ın Quad HD Plus yani 3040 x 1440 piksel çözünürlüğünde 19: 9 en boy oranı ile sunulması bekleniyor. Yeni sızıntılar ekranın boyutu hakkında bir bilgi barındırmıyor.
 
Ama raporda bulunan notlara göre Pixel 3 ve Pixel 3 XL’a göre daha uzun bir telefon ailesi bizleri karşılayacak. Donanım tarafında Qualcomm’un Snapdragon 855 işlemcisinden güç alması beklenen cihazların 6 GB RAM ile sunulması bekleniyor.
 

Pek çok Android akıllı telefon şimdi 8 GB RAM ile gelse de, Google’ın performans konusunda iddiaları sürüyor. Pixel 3 serisi de orta sınıf akıllı telefonlar için ana seçenek haline gelen 4 GB RAM ile tanıtılmıştı fakat performans testleri oldukça iyi çıktı.
 
Son olarak, cihazların 128 GB dahili depolama alanı ile gelmesi beklenirken farklı varyantların olup olmayacağı konusunda bir bilgi bulunmuyor. IMEI kayıt ücretlerinin yenilenmesiyle de bu telefonları kullanmak her ne kadar hayal olsa da, cihaz hakkında detayları paylaşmaya devam edeceğiz.
 
Kaynak: shift.net
 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: