Devlet Bahçeli’den sert çıkış: Televizyon izlemeyeceğim

HomeDünya Ekonomisi

Devlet Bahçeli’den sert çıkış: Televizyon izlemeyeceğim

Devlet Bahçeli, İmamoğlu-Yıldırım ortak canlı yayını için, “Sayın Binali Yıldırım ile Sayın Ekrem İmamoğlu’nun 16 Haziran

BMC’den Avrupa atağı
TOBB’dan 81 ildeki odalara ‘gıdada taklit ve tağşiş yapanlar’ için disiplin uyarısı
Bez Maske İhracatı Artık Serbest
Devlet Bahçeli, İmamoğlu-Yıldırım ortak canlı yayını için, “Sayın Binali Yıldırım ile Sayın Ekrem İmamoğlu’nun 16 Haziran 2019 Pazar günü saat 21.00’de televizyonda karşı karşıya gelecekleri, moderatörün de sözde gazeteci İsmail Küçükkaya’nın olacağı bugün belli olmuştur. Hayret etmemek mümkün değildir!
 
İsmail Küçükkaya’nın hangi vasıflarından dolayı böylesi önemli bir program için tercih edildiğini anlayabilmiş değilim.
 
Bu şahsın Cumhur İttifakı ve MHP’ye husumet besleyen tavrı açıktır, bilinmektedir. Tarafsız değildir, samimi değildir, yeterli hiç değildir. Kaldı ki, FOX TV’nin yayın çizgisi de bulanık ve sorunludur.
 
Şayet İsmail Küçükkaya’nın moderatörlüğü kesinleşirse, bilinsin ki, 16 Haziran 2019 tarihinde 21.00’den itibaren televizyon izlemeyeceğim, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adaylarının tartışmasını takip etmeyeceğim. MHP hakkın, haklının, halkın ve haysiyetin tarafındadır” ifadelerini kullandı.
 
DİDEM ARSLAN YILMAZ’I ÖNERDİ
 
Küçükkaya’nın moderatörlüğüne karşı çıkan Devlet Bahçeli, kendi önerisini şöyle dile getirdi;
 
“Bize göre iki adayın katılacağı televizyon programının en uygun moderatörü sakin,sabırlı,anlayışlı ve tarafsız yönleriyle temayüz etmiş Sayın Didem Arslan Yılmaz’dır. Tartışmaları ustalıkla yöneten,birikim ve tecrübesiyle öne çıkan Sayın Yılmaz’ın seçilmesi kanaatimce doğru olurdu.”

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: