AND Gayrimenkul’den Yılın Kampanyası: AND Pastel’deBitmeyen Cuma’ya Özel Yüzde 40 İndirim

HomeDünya Ekonomisi

AND Gayrimenkul’den Yılın Kampanyası: AND Pastel’deBitmeyen Cuma’ya Özel Yüzde 40 İndirim

    AND Gayrimenkul, Kartal’da yaşamın başladığı konut projesi AND Pastel’de, Bitmeyen Cuma kampanyasıyla ev sahibi o

Yarı Fiyatına Ev Sahibi Olmak İsteyenler Bu Habere Dikkat !
Ön ödemeli konut almak isteyen vatandaşlara belediyeden önemli uyarı
Bir ev parası vatandaşta kaldı! 250 bin TL’lik fark
 
 
AND Gayrimenkul, Kartal’da yaşamın başladığı konut projesi AND Pastel’de, Bitmeyen Cuma kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlere benzersiz bir fırsat sunuyor. 
 
Geçtiğimiz yıl ‘’Bitmeyen Cuma’’ kampanyası kapsamındaweb sitesi üzerinden satışa çıkardığı 30 dairenin tamamını sadece 3 günde satarak bir ilke imza atan AND Gayrimenkul, AND Pastel projesinde geçerli olacak büyük indirim kampanyasına 29 Kasım Cuma günü saat 19:00’da başlıyor.
 
Bitmeyen Cuma ile ev almak çok kolay
 
Bitmeyen Cuma29 Kasım,30 Kasım ve1 Aralık tarihlerinde, 19:00 – 00:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Kampanyayla AND Pastel’deki seçili dairelerde yüzde 40 indirim uygulanacak. Her gün seçili 10 yeni daire indirime girecek. Üç gün boyunca 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan toplam 30 daire satışa açılacak.
 
29 Kasım 19:00’da başlayacak ve 3 gün boyunca sadece 19.00–00.00 saatleri arasında geçerli olacak indirimden AND Pastel web sitesini ve AND Pastel satış ofisini ziyaret edenler faydalanabilecek.www.andpastel.com’u ziyaret edenlersatışta olan dairelerin kat planlarnı, özelliklerini ve fiyatlarını web sitesi üzerindeninceleyebilecek. Beğendikleri daireyi online ödeme yoluylakaparo yatırarak AND Pastel web sitesi üzerinden veya AND Pastel Çağrı Merkezi’ni arayarakkolayca rezerve edebilecek. 
 
Beğendiği daireyi rezerve eden kişiler, AND Pastel’e giderek dairesini görme ve projeyi gezmeşansınasahip olacak. Yaşamaya hazır, hemen tapu teslim avantajı sunulan dairelerin yer aldığı aldığı kampanya, peşin alımlarda geçerli olacak. Aynı zamanda 120 ay vade ve %0,98 faiz oranı ile kredi imkanı da sunulacak.
 
Gece 12’ye kadar satışlara devam
 
Web sitesinde uygulanacak indirimden,AND Pastel satış ofisini ziyaret edenler de faydalanabilecek. Bu tarihlerde AND Pastel satış ofisi gece 00:00’a kadar sürecek etkinliklerle ziyaretçilerine keyifli deneyimler yaşatacak.
 
Kartal bölgesinin en büyük ölçekli projelerinden 
 
Kartal’da Adalar ve deniz manzarasına hakim evleriyle; İstanbul’un ana ulaşım akslarından E-5’in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde yer alan konumu ile dikkat çeken AND Pastel, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri ile 7 blok ve 1243 konuttan oluşuyor. İçerisinde okul öncesi eğitim kurumundan, sağlık kurumuna ve alışveriş alanlarına kadar bir mahallenin ihtiyaç duyacağı pek çok fonksiyonu ve sosyal aktivite alanını barındıran AND Pastel’de yaşam Temmuz 2018’de başladı. Kartal bölgesinin en büyük ölçekli projelerinden biri olan AND Pastel, Sign of the City- ‘Türkiye’nin En iyi Konut Projesi’ ve European Property Awards – ‘Avrupa’nın En iyi Peyzaj Mimarisi’ de dahil olmak üzere 8 farklı ulusal ve uluslararası ödülün sahibi. 
 
AND Gayrimenkul Hakkında:
 
AND Gayrimenkul, gayrimenkul geliştirme – yatırım – yönetim alanlarında faaliyet göstermektedir. Anadolu Grubu’nun yüzde yüz iştiraki olarak Kasım 2011’de faaliyetlerine başlayan AND Gayrimenkul, yap-sat değil “YAP-YAŞAT” felsefesi ile projelerini hayata geçirmektedir. Planlı ve profesyonel bir yaklaşımla, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun çözümleri sunmak amacı ile hayata geçirdiği ilk ofis projesi AND Kozyatağı’nda yaşam başlamıştır. Proje AND Gayrimenkul’ün bina yönetim markası olan GRID tarafından yönetilmektedir. AND Gayrimenkul’un ikinci projesi olan karma kullanımlı konut projesi AND Pastel ise yükselen değer Kartal’a “Yeni Nesil Mahalle” anlayışını getiriyor.
 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: